کجا میخوای بری؟

درباره ما

آژانس هواپیمایی و جهانگردی سیحون سفر

طراح و مجری تورهای خارجی و داخلی
آژانس هواپیمایی سیحون سفر بیش از 20 سال است که در زمینه طراحی و اجرای تورهای ایرانگردی و جهانگردی، فروش بلیت پروازهای داخلی و خارجی، رزرو هتل در سراسر ایران و جهان و اخذ ویزای گردشگری کشورهای مختلف فعال است. تخصص و تجربه موفق، استفاده از کارشناسان خبره، بهره‌مندی از تکنولوژی‌های روز و توجه دوچندان بر کیفیت خدمات باعث شده است تا آژانس مسافرتی سیحون سفر یکی از برترین فعالان صنعت گردشگری ایران و انتخاب اول بسیاری از گردشگران تبدیل شود. آژانس سیحون سفر از ابتدای تاسیس و در تمام طول سال‌های فعالیت خود، همواره در تلاش بوده است تا با الگو گرفتن از روندهای جهانی و استفاده از تکنولوژی‌های روز دنیا، رشد و بهبود کیفیت خدمات خود را تضمین کند تا بتواند با ارائه خدمات گردشگری مانند رزرو و خرید بلیط هواپیما داخلی و خارجی، رزرواسیون آنلاین هتل، برگزاری تورهای گردشگری و …. سهم بزرگی در زمینه گسترش فرهنگ سفر و گردشگری ایفا کند.

5
رتبه
20k
مشتریان راضی
1k
سفر موفقیت آمیز
15
سال ها تجربه
درباره ما

خدمات آژانس هواپیمایی و جهانگردی سیحون سفر

تورهای گردشگری
تورهای گردشگری

تورهای گردشگری به مقصدهای داخلی و خارجی، یکی از مهمترین خدمات یک آژانس مسافرتی و گردشگری به شمار می‌روند و ما در آژانس سیحون سفر، همیشه تاکیدی فزاینده بر برگزاری تورهای گردشگری با کیفیت داشته‌ایم. این تلاش از یکی از اهداف اصلی آژانس سیحون سفر نشأت می‌گیرد که همواره به دنبال این بوده تا شأن گردشگران ایرانی در سرتاسر جهان حفظ گردد.

رزرو بلیط هواپیما
رزرو بلیط هواپیما

اما علاوه بر تورهای گردشگری، رزرو بلیط هواپیما نیز یکی دیگر از خدمات اصلی یک آژانس مسافرتی مانند آژانس سیحون سفر است. آژانس گردشگری سیحون سفر از ابتدای فعالیت، نماینده فروش رسمی ایرلاین‌های معتبر داخلی و خارجی بوده است تا بتواند نیازهای همسفران خود در زمینه خرید بلیط هواپیما خارجی و داخلی را نیز برآورده سازند.

رزرو هتل
رزرو هتل

توضیحی اینبدون هیچ تردیدی، اقامت یکی از مهمترین بخش‌های گردشگری است و تقریباً تمامی گردشگران برای اقامت در مقصد خود، به هتل و دیگر انواع امکانات اقامتی نیاز دارند. به همین دلیل رزرو هتل نیز یکی از مهمترین خدماتی است که آژانس سیحون سفر به همسفران خود ارائه می‌کند.جا به عنوان نمونه در شرح این خدمت داده می‌شود.

ویزای گردشگری
ویزای گردشگری

اما تمام این خدمات و امکانات، بدون داشتن ویزای گردشگری بدون استفاده خواهد بود و شما بدون در دست داشتن ویزا نمی‌توانید به بسیاری از مقصدهای گردشگری خارجی سفر کنید. بنابراین ویزای گردشگری نیز از دیگر خدمات مهمی است که آژانس هواپیمایی سیحون سفر به همسفران خود ارائه می‌کند.

سفر به مکان‌های گردشگری دنیا با بهترین شرایط و سرشار از لذت و هیجان همراه با آژانس سیحون

map